Více o Flowersetu...

Myšlenka dát dohromady něco, co by potěšilo zejména ty, kteří rádi tvoří zrála celkem dlouho. Vstřebávala jsem informace, požadavky zákazníků, přehršel informací na webu jak si co vyrobit a jestli se v tom běžný člověk může vyznat, orientovat..

Ono je celkem jednoduché shlédnout video, přečíst si článek, ale kde potom sehnat materiál? A když, tak stejný nebo alespoň podobný?

Flowerset je vše v jednom. V jednom balení si kupujete např. korpus věnce, potřebné množství doplňků a návod.

Set si také můžete poskládat sámi, podle svého... vybrat si druh korpusu, který se Vám líbí a doplňky bez návodu.

Další variantou jsou i dekorace třeba na stůl, kdy si lze koupit jen mix doplňků, pokud už nádobu na aranžování máte a nepotřebujete jinou...

Flowerset je i o naaranžovaných dekoracích. Vše je rozdělené v jednotlivých sekcích a abych nezapomněla, při registraci získáváte zákaznickou kartu. Nákupem si spoříte body, kdy za určitý počet dostanete dárkový poukaz v hodnotě 500,- Kč.

Flowerset i ostatní práce vycházejí ze zkušeností, které jsem sbírala praxí dlouhou víc jak 25 let. Nechte se inspirovat nebo si zkuste se mnou něco naaranžovat, alespoň na dálku... :-)


Jo a klidně mrkněte na můj druhý web, ten je plný řezaných květin.

https://www.mataflowerseidl.cz

Více o mně...

Po pravdě? Nic jinýho než kytky a aranžování mě nebavilo víc. Už v mých dvanácti jsem kreslila obrázky o tom, že budu šmodrchat květiny. Zdá se to jednoduchý, ale je to řehole. Na druhou stranu je to dar. Mít práci jako koníčka, je dar. A tím pádem je vše o trošičku snazší.

Učím se pořád. I po těch letech je pořád fajn se vzdělávat a zjišťovat, co je zase něco novýho.

Flowerset je z jedné části workshop na doma pro všechny, kteří rádi tvoří. Zvládnete to sami a nemusíte mít kdoví jaké zkušenosti. Jen chuť a čas si užít tvoření... Je vhodný i pro starší děti. V nabídce jsou také naaranžované dekorace nebo možnost koupit jen určité doplňky, mixy k aranžování nebo sušené květiny do vázy.

Aranžování je vlastně terapie, stejně jako když si sednete do pohodlnýho křesla a posloucháte hudbu. Například věnec jako takový má celkem zajímavou historii. Kruh symbolizuje ustavičnou cestu životem. Můžeme se v tom samém motat celý život nebo zkoušet a učit se. Je úžasný vnímat možnosti a žít tak, abychom byli šťastný. Věnec na dveřích má význam mimo jiné jako ochrana před vnějšími vlivy.

Martina