O mně

Po pravdě? Nic jinýho než kytky a aranžování mě nebavilo víc. Už v mých dvanácti jsem kreslila obrázky o tom, že budu šmodrchat květiny. Zdá se to jednoduchý, ale je to řehole. Naštěstí mám štěstí v tom, že mám dar. Ano, je to dar. Mít práci jako koníčka, je dar.  A tím pádem je vše o trošičku snazší.

Učím se pořád. I po těch letech je pořád fajn se vzdělávat a zjišťovat, že je zase něco novýho. Flowerset je workshop na doma pro všechny, kteří rádi tvoří. Zvládneš to sama/sám doma, nemusíš mít kdoví jaké zkušenosti. Jen chuť a čas si užít tvoření... Je vhodný i pro starší děti.

Aranžování je vlastně terapie, stejně jako když si sedneš do pohodlnýho křesla a posloucháš hudbu. Ostatně věnec jako takový má celkem zajímavou historii a kruh symbolizuje ustavičnou cestu životem. Můžeme se v tom samém motat celý život nebo zkoušet a učit se. Je úžasný vnímat možnosti a žít tak, abychom byli šťastný. I když Vladimír 518 v jednou textu říká, že štěstí bolí, tak stojí za to být šťastný. Třeba jen na chvíli... třeba v tu chvíli si naaranžovat věnec a mít radost. 

Martina