Dárkové poukazy

Nevíte, co darovat například k narozeninám? Dárkové poukazy  jsou skvělou volbou. Jsou v cenovém rozmezí od 500,- Kč a platné na šest měsíců od data  nákupu. Poukaz můžete využít  jak na stránkách Flowersetu, tak i v květinářství ,které najdete  v ulici Vídeňská třída 5,ve Znojmě... nebo, pokud budete mít zájem o přípravu květinové výzdoby v rámci ČR , taktéž...

Dárkový poukaz zasílám buď emailem nebo v tištěné formě na adresu, za poplatek 50,- Kč.

Dárkový poukaz

 Dárkový poukaz je na všechny produkty na našem webu. Je platný půl roku od data nákupu. Posíláme emailem nebo za příplatek 50 Kč v tištěné verzi.

500,00 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je na všechny produkty na našem webu. Je platný půl roku od data nákupu.  Je na všechny produkty na webu, dá se i uplatnit na květiny a kurzy v květinářství Mata Flower Seidl. Posílám emailem nebo za příplatek 50 Kč v tištěné verzi.  

800,00 Kč

Dárkový poukaz

 Dárkový poukaz je na všechny produkty na našem webu. Je platný půl roku od data nákupu. Posíláme emailem nebo za příplatek 50 Kč v tištěné verzi.

1 000,00 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je na všechny produkty na našem webu. Je platný půl roku od data nákupu. Posíláme  emailem nebo za příplatek 50 Kč v tištěné verzi.  

1 500,00 Kč

  Zaregistruj se a  sbírej body

  Obdaruj se za své nákupy

  Registrací, která Vám zabere jen pár minut získáte spoustu výhod. Nejen přístup do sekce, ve které jsou články o aranžování a historii, videa jak si umotat věnec nebo květinu. Také výhledově i změna zahrady, kterou jsem dostala na starost a se kterou mám velké plány.

  Registrací Vám vznikne virtuální účet, na kterém se Vám za každý nákup budou hromadit body. Za nákup do 500,- Kč 1 bod, nad 500,- Kč body 2. Ve chvíli, kdy na Vašem virtuálním účtu bude celkem 10 bodů, získáváte dárkový poukaz v hodnotě 500,- Kč.

  Skvělý je, že Vaši zákaznickou kartu může použít třeba i Vaše kamarádka, stačí k tomu Váš email a číslo Vaší zákaznické karty.

  Body za nákup se Vám budou sčítat jak z nákupu v kamenném obchodě, tak i na webu MataFlowerSeidl a na webu Flowerset. Přehled bodů Vám Bude chodit na email, který vyplníte při registraci.

  Platné od 1.9.2021