Věnce naaranžované

Věnce jsou vytvořené v květinářství Mata Flower Seidl ve Znojmě, Vídeňská třída 5.

Jsou jedinečné, originální. Samozřejmě s tím souvisí i volba materiálu, který je momentálně v nabídce nebo je skladem.

Věnec nebo jakýkoliv jiný produkt můžete  darovat ( v ceně k jakéhokoliv produktu je dárková kartička zdarma, stačí napsat do poznámek vzkaz) nebo  koupit dárkový poukaz od 500,- Kč. 

Dárkové poukazy

Za první nákup dostanete 5% slevu za první nákup  nebo se zaregistrujte a sbírejte body. V ceně věnce je  balné a malý dárek... :-)

Věnce naaranžované -  přírodní

Divočák z mechu a travin

Věnec má základ z mechu a proutí. Dozdobený travinami, sušenými růžemi (zelenými ) a plody. Záměrně nevypisuju určité druhy, protože na fotce jsou plody hlohu, ale můžou být i plody šípku.  Věnec má průměr 45 cm a díky mechu je dost těžký. Optimální na vrata nebo tam, kde prší a fouká vítr. Posílám do 5ti dnů od objednání. 

690,00 Kč

Kapka z laskavce

Kapka má základ proutí, laskavec je nalepený z obou stran, tj. je vhodný například na prosklené dveře. Je doplněný eucalyptem,obilím, sušenými květy a šťovíkem, drobným leucodendronem. Po zachnutí lehce změní barvu...  Velikost do 30cm v obvodu, není vhodný do exteriéru. Vyrábím až po objednání, odesílám do 5ti dnů.  V ceně je balné.

445,00 Kč

Věnec přírodní šípek

Mix ze sušeného laskavce,šťovíku, travin a šípku. Lokace sběr materiálu jižní Morava. Je jednostranný, ozdobený jutovou stuhou.  Věnec má průměr cca 40 cm a je vhodný do exteriéru jen v případě, je-li prostor zastřešený.  

690,00 Kč

Věnec ze šťovíku a sušené hortenzie

Věnec má základ ze sušeného šťovíku nebo laskavce, obarvený pudrovou barvou ve spreji, ozdobený sušenou hortenzií ( je sušená ve speciální soli). Nemohla jsem se rozhodnout, kam ho dát, proto je v nabídce jak barevných tak přírodních věnců. Průměr 35 cm, není vhodný do exteriéru. Hortenzie je křehká...

595,00 Kč

Věnec mix travin asušených růží

Mix ze sušeného šťovíku,travin a sušených růží. Lokace sběr materiálu jižní Morava a Podkrkonoší. Věnec je už zaschlý, barva zůstane stejná jako na fotce Věnec má průměr cca 35 cm a je vhodný do exteriéru jen v případě, je-li prostor zastřešený.  

745,00 Kč

Věnec z travin, juta

Mix travin, obilí, svízel, třtina doplněné slaměnkami a jutou... Materiál z jižních čech a Moravy. Průměr věnce cca 35 cm, na přímém slunci může lehce změnit barvu. 

690,00 Kč

Věnec mix šťovík, laskavec a máčka

Mix ze sušeného šťovíku,laskavce, máčky a třtiny. Lokace sběr materiálu jižní Morava a Podkrkonoší. Věnec po zaschnutí trochu změní barvu... Zejména, pokud je na sluníčku.  Věnec má průměr cca 40 cm a je vhodný do exteriéru jen v případě, je-li prostor zastřešený.  

790,00 Kč

Věnec ze šťovíku a ostrožky /2

Mix ze sušeného šťovíku a laskavce, přestříkaný bílou matnou barvou. Doplňený sušenou modrou ostrožkou, přírodním zaječím ocáskem, sušenými lusky a bělotrnem... Věnec má průměr cca 40 cm a není vhodný do exteriéru. Jen v případě, že např. na dveře neprší. 

790,00 Kč

Věnec ze šťovíku a ostrožky

Mix  ze sušeného šťovíku, přestříkaný bílou matnou barvou. Doplňený sušenou modrou ostrožkou, přírodním zaječím ocáskem, sušenými plody a bělotrnem... Věnec má průměr cca 40 cm a není vhodný do exteriéru. Jen v případě, že např. na dveře neprší. 

790,00 Kč

  Věnce naaranžované - barevné

  Obr věnec mix barev

  Věnec v průměru 80 cm, mix mechu, barvené révy, bělotrnu, tillandsie a kůry z borovice, šťovíku a sušených listů.  Optimální osobní převzetí nebo doručit přes známé, vše se dá domluvit. :)

  2 450,00 Kč

  Věnec ze šťovíku a sušené hortenzie

  Věnec má základ ze sušeného šťovíku nebo laskavce, obarvený pudrovou barvou ve spreji, ozdobený sušenou hortenzií ( je sušená ve speciální soli). Nemohla jsem se rozhodnout, kam ho dát, proto je v nabídce jak barevných tak přírodních věnců. Průměr 35 cm, není vhodný do exteriéru. Hortenzie je křehká...

  595,00 Kč

  Mechový věnec barevné doplňky

  Základ věnce je mechový korpus, doplněný bělotrnem, slaměnkami, barvenou révou, lusky, umělou červenou hortenzií, zaječím ocáskem a stabilizovaným mechem. Průměr věnce cca 35 cm. Není vhodný například na dveře, na které prší. Optimální je alespoň trochu chráněný prostor. 

  690,00 Kč

   Obdaruj se za své nákupy

   Registrací, která Vám zabere jen pár minut získáte spoustu výhod. Nejen přístup do sekce, ve které jsou články o aranžování a historii, videa jak si umotat věnec nebo květinu. Také výhledově i změna zahrady, kterou jsem dostala na starost a se kterou mám velké plány.

   Registrací Vám vznikne virtuální účet, na kterém se Vám za každý nákup budou hromadit body. Za nákup do 500,- Kč 1 bod, nad 500,- Kč body 2. Ve chvíli, kdy na Vašem virtuálním účtu bude celkem 10 bodů, získáváte dárkový poukaz v hodnotě 500,- Kč.

   Skvělý je, že Vaši zákaznickou kartu může použít třeba i Vaše kamarádka, stačí k tomu Váš email a číslo Vaší zákaznické karty.

   Body za nákup se Vám budou sčítat jak z nákupu v kamenném obchodě, tak i na webu MataFlowerSeidl a na webu Flowerset. Přehled bodů Vám Bude chodit na email, který vyplníte při registraci.

   Platné od 1.9.2021